Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 16:02   #612
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Gdy Ikki została uwolniona wzięła głęboki oddech, położyła dłonie na ramionach Migmara i rzekła POWAŻNIE.
- Migmarze, ja cię bardzo lubię, naprawdę nic nie chcę ci narzucać, ale… MÓGŁBYś SIĘ NIE PRZYSTAWIAć DO UOSOBIENIA ZŁA I CHAOSU W LUDZKIM CIELE!. Proszę? A właśnie – odwróciła się do Inkarnowanego i rzekła.
- Wiesz, jesteś pierwszym mrocznym awatarem i kiepsko się sprawiłeś! Dziadek miał dwanaście lat i pokonał Ozaia,. Kora w twoim wieku pokonała Vatu, a ty przegrałaś burdę w Kawiarni. Żałosne! – rzekła do unieruchomionego chłopaka, który odzyskał przytomność akurat aby wysłuchać przemowy Ikki.
Właz mecha otworzył się i jego kierowczyni pojazdu wysunęła się do połowy. Miała rysy plemion wody, ale oczy typowe dla narodu ognia, fryzurę na Sokkę, oraz strój pilota. Ręce były w rękawiczkach Twarz jej była umorusana sadzą i olejem silnikowym, szczerzyła zęby w uśmiechu.
-[i] Mamasami, chyba jednostkę siedemnaście da się przywrócić do życia [///i]
Asami zdjęła cheł, i westchnęła.
- Było łatwiej niż z Taotie – rzekła i popatrzyła resztę – Dziękuję wam, spisaliście się świetnie. .\
Hitomi popatrzyła na daichiego.
- On zagroził, że zabije mnie. Tak się bałam… zalewała się łzami.


Tymczasem Aibo popatrzyła na Aiko.
- Jeśli wyjdziemy z tego cało, to macie zagwarantowane dożywotnie miejsca dla vipów na wszystkie moje koncerty, o ile jakieś będą – rzekła smutno. Gdy wyszli zobaczyli, jak reszta załogi wyskakiwała za burtę. Potem Doktor szept wróciła do ludzkiej postaci.
- Chyba musicie przeprawić mnie na drugi brzeg, bo nie mogę przekraczać słonej wody
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 03-03-2021 o 18:59.
Slan jest offline