Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 16:30   #613
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar zaczerwienił się jak burak ćwikłowy - ALEŻ MISTRZYNI! Przecież wiesz, że przyszedłem tu, jako... - Opamiętał się i zniżył głos żeby podejrzana nie usłyszała
- Funkcjonariusz policji pod przykrywką... - Za chwilę podniósł głos żeby Daichi i Pani Asami też usłyszeli wyjaśnienie cieszył się że Mroczny Woda jeszcze spał bo nie chciał totalnie palić za sobą wszystkich mostów.

-Chciałem zrobić to samo, co Cesarz Ognia Zuko, który wpierw udawał, że zabił awatara wrócił na dwór żeby w kluczowym momencie zdradzić i pomóc w wygraniu wojny... Ale nie mogłem się zdobyć na to żeby pomóc w twoim porwaniu nawet, jeżeli potem można by upozorować ucieczkę... Bo, bo.. Ryzyko było za duże Ikki! O siebie się nie martwię ani o swoje bezpieczeństwo, ale nie mogę narażać ciebie, bo za bardzo mi na tobie zależy... Chociaż, oczywiście, wiem, że masz grafik i że ze wszystkim byś sobie poradziła, ale... - Dorjee zaczął szurać podeszwami wyraźnie zakłopotany podczas rozmowy nie wiedział, co począć z dłońmi nieświadomie zaczął bawić się wstążką wiążącą kapelusz aż w końcu ją rozplótł i zaczął miętolić rondo nakrycia głowy i chyba sam nie wierzył we własne słowa.

Gdy usłyszał, kim jest chłopak wybałuszył oczy - No tak, to ma sens zawsze pociągały mnie osoby łamiące reguły a te nowo uaktywnione zmysły duchowe mi to najwyraźniej podkręciły, przez co podświadomie, niechcący straciłem kontrole.... - Zaczął mruczeć pod nosem z każdym słowem coraz ciszej.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 04-03-2021 o 14:32.
Brilchan jest offline