Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2021, 16:49   #829
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Baron zdawał się nieobecny duchem wciąż zszokowany tym, co odkrył! Nie mógł uwierzyć w ogrom zdrady ze strony córki ani w to jak bardzo zawiódł ją, Przodków, Ojczyznę oraz Abbadora w tym, że źle ją wychował.

Kupił od karczmarki jedzenie oraz papier świece i zaczął smarować listy z zawziętością szaleńca, gdy wręczał je wysłanniczce Lorda wyjaśnił - Nie chcę iść do kościoła Asmodeo, bo obawiam się, że staną po stronie mojego zięcia. Do Lorda Gary ego ma zaufanie, że rozumie, o co chodzi z ukaraniem krnąbrnego dziecka a przysługa u szlachcica jest warta więcej od platyny! Nawet w moim obecnym stanie wciąż mam znajomości, które mogą się przydać waszemu Lordowi choćby, młodego Wołodyje, który wyrąbał sobie swoim toporem wysoką pozycje a to tylko najnowszy dopisek na bardzo długiej liście! Są jeszcze na tym świecie istoty, które ucieszą się z mojego powrotu nie wspominając już o rozlicznych talentach personalnych i usługach, które mogę wyświadczyć, jeżeli zajdzie taka potrzeba - Zapewniał.
 
Brilchan jest offline