Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2021, 14:27   #616
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Dorjee zaczął bić brawo w reakcji na przemowe:

- Ikki będę trzymał cię za słowo, że zdzielisz Meelo w łeb za to, że mnie bił... W sumie to ja też mam coś do dodania - Podszedł do Inkarnowanego - I co żal ci dupę ściska? Mogłeś to rozegrać zupełnie inaczej, ale potwierdzasz tylko moją teorie, że wy wszystkie bogate dupki jesteście takie same! Masz prawdziwy potencjał żeby wprowadzić prawdziwą równowagę w świecie poprzez entropię, ale ty marnujesz ją przez własne Ego! Nienawidzę, gdy ktoś marnuje swój potencjał i odrzuca dary swoje i innych! - Powiedział następnie zdzielił go pięścią w twarz łamiąc mu nos, który sam przed chwilą nastawił.

Odwrócił się od Darkwatera z uśmiechem wycierając zakrwawione knykcie ściereczką.
 
Brilchan jest offline