Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2021, 16:23   #25
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Mężczyźni popatrzyli po sobie, aż wystąpił spomiędzy nich mężczyzna, z ranami na twarzy i pozbawiony oczu. Na placach niczym dziecko niósł starszego mężczyznę pozbawionego rąk i nóg. Staruszek uśmiechnął się i zwrócił się do Anji.
- Jestem Gerhold, przywódca tej skromnej grupy pielgrzymów. Z tego co wiem, wszyscy tutejsi strażnicy odeszli lub raczej porzucili swoje stanowiska, jedynie brat Petronius tutaj został – Popatrzył na franka - W tym miejscu objawia się Avacyn, Grisela i Bruna. Każdej nocy o północy. One oddały za nas życia lecz wrócą potężniejsze i wspanialsze i uzdrowią św. Sam widziałem, i zostałem pobłogosławiony. Być może jacyś bluźnierczy mędrkowie lub kultyści przybyli by z nas zakpić albo, służysz jej i ona nie chce ich powrotu?
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline