Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2021, 17:34   #572
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
To tylko Malkavian mógł zaproponować .

Ale… w sumie to psa już mamy… ;D

Dobra tak poważnie mówiąc to jeśli o mnie chodzi to widzę już kilka wad takiego rozwiązania.

Jedną z nich jest to że samochód jest jeden i jeśli ktoś by go zauważył w nocy i wyśledził za dnia to miałby wszystkich heroldów na tacy.

Inną wadą jest to że bardzo łatwo jest podpalić samochód, jak i to że wszyscy byli by w nim stłoczeni jak sardynki.

W ogóle to nawet osoba trzecia nie związana z „wielkimi grami wampirów” jest zagrożeniem bo mogłaby by zainteresować się porzuconym za dnia wozem nawet w celach np. rabunkowych.

Generalnie to ja nie jestem przekonana do tego pomysłu.

No i ej… zaraz jaki brak pojazdu? Przecież do wozu Spoona wszyscy się zmieszczą!

A właśnie propo Spoona to on sam zaproponował by cmentarze i krypty jako nocleg bo są dość bezpieczne jak śpi ukrytym pod zwłokami delikwenta, pod kocem przykrytym cienką warstwą ziemi. Może zaprezentować jak to się robi.
 
Rot jest offline