Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2021, 18:25   #573
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jedną z nich jest to że samochód jest jeden i jeśli ktoś by go zauważył w nocy i wyśledził za dnia to miałby wszystkich heroldów na tacy.
Yep, ale przecież tak jest również teraz. Jak wyśledzisz w nocy jednego herolda, to trafisz również do reszty za dnia w tym hotelu. To nie jest tak, że jesteśmy za pancernymi drzwiami, których nie da się sforsować. Co więcej, możemy parkować w jakimkolwiek miejscu vanem, podczas gdy wszystkie hotele pewnie i tak są monitorowane przez jak nie ludzi, to Spokrewnionych.

Cytat:
Inną wadą jest to że bardzo łatwo jest podpalić samochód, jak i to że wszyscy byli by w nim stłoczeni jak sardynki.
Hotel też można podpalić, miałem tak w jednej sesji :'D

Cytat:
W ogóle to nawet osoba trzecia nie związana z „wielkimi grami wampirów” jest zagrożeniem bo mogłaby by zainteresować się porzuconym za dnia wozem nawet w celach np. rabunkowych.
Pokój hotelowy może zostać obrobiony tak samo przez pokojówkę, która wejdzie do środka za dnia, aby coś zwędzić. To taka trochę kazuistyka. Tego typu zagrożenie są wszędzie.

Cytat:
cmentarze i krypty
O, to ciekawy pomysł. Zastanawiam się tylko jak to wygląda w Londynie i jak dobrze lub źle są chronione takie miejsca w XXI wieku. Trochę mnie zmroziło, jak przeczytałem o tym, jak stopniały nam środki. Zazwyczaj gram postaciami tak, jak gdyby pieniądze nigdy nie były problemem, więc takie główkowania to coś nowego
 
Ombrose jest offline