Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2021, 18:55   #574
Rot
 
Rot's Avatar
 
Reputacja: 1 Rot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputacjęRot ma wspaniałą reputację
Napisze listę bo nie chce mi się bawić w cytaty.

Więc po kolei:

1 Samochód jest zawsze tan sam a hotele się zmieniają. Co znaczy że wystarczy raz zauważyć samochód i masz heroldów na tacy każdej kolejnej nocy.

2 Żeby uciec z palącego się samochodu masz tylko kilka sekund, hotel zaś pali się trochę dłużej.

4 Co do monitoringu to sorry, ale to parkingi a nie hotele są monitorowane!

5 Pokojówka nie wchodzi do hotelów w których przebywają ludzie zwłaszcza jak ci dają informacje by im nie przeszkadzać - jakby tak robiła straciła by prace. A złodzieje no po prostu kradną z parkingów puste auta tak było i tak będzie.

Dlatego w krótkim podsumowaniu ja cały czas uważam samochód za zły pomysł i już wolę proponowany przez postać Tonego pustościan, czy nawet wspomniany przeze mnie cmentarz!

Ba! Ja już w sumie wolę nawet zwykłą dziurę wykopaną w ziemi, bo tak w innej sesji mój bohater pozbywał się innych wampirów wysadzając ich z samochodami w powietrze.
 
Rot jest offline