Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2021, 21:28   #108
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Warszawski nie mógł wiele pomóc wyrecytował tylko lekcje z liceum na temat funkcjonowania pierwszych manufaktur w zamian dostał informacje w kwestii oporządzania ryb i łowienia. Nigdy nie miał cierpliwości do wędkowania ale słuchał wszystkiego skrupulatnie bo w tym świecie możliwe że od tego będzie zależeć jego życie.

Wziął jeden z kościanych noży i zaczął pomagać przy obróbce kto wie może uratuje ich dzięki temu przed głodem ?

- Nie byłem ale zamierzam odwiedzić co do mojego świata który zwie się Ziemią tak mamy wiele takich miejsc... Niektórzy, w tym ja, wierzą że całą kulę ziemską pokrywają linię energetyczne jak żyły w ludzkim ciele i miejsca w którym się one przecinają są miejscami wielkiej mocy gdzie buduje się świątynie lub inne ważne miejsca. Mają dobry rezonans duchowy co ułatwia medytacje, różdżkarstwo, świadome śnienie oraz wiele innych czynności. Ziemia nie jest jednak tak magicznie aktywna jak twój świat - Nie mógł się wyzbyć zacięcia bajarskiego.
 
Brilchan jest offline