Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2021, 10:47   #81
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Uhuuu - wyrwało się druidowi, zanim zwrócił uwagę że jego obecne ciało niespecjalnie potrafiło posługiwać się mową. Pohukiwanie było ponure.
~ Jutro roześlę wieści co tu się stało ~ wspomniał w myślach skierowanych do wszystkich ~ Żeby rodziny miały szansę dotrzeć tu zanim dotrze tu natura. Bo raczej zwierzęta szybko się tu nie pojawią, ale nadejdzie taki moment sówka otrząsneła się w wyjątkowo krasnoludzki sposób.

~Polecę z Jace'em, on nie będzie sam, a ja chcę poszukać jeszcze jakichś śladów dokąd mogli się udać uciekinierzy sówka wzbiła się w powietrze z znalezionej skrzyni.
~ Z Redburrow do Szybów Radyi nie jest daleko - nawet bez wsparcia natury będziemy tam do wieczora. Lotem ptaka - zapewne złapię was o godzinę od osady. O ile na niebie nie pojawi się jeden z tych latajacych hobgoblinów

Kiedy wrocili do przeczesywania zniszczonej osady, sówka krążyła stale dookoła Jace'a. O ile przedtem Hans latał jak szalony między budynkami szukając zagrożeń, tak teraz przelatywał z miejsca na miejsce, szukając śladów mogących wskazywać kryjówki w okolicy - sekretnych znaków, druidzkich run, czy też po prostu śladów kogoś kto krążył po obrzeżach osady w ostatnim czasie.

 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline