Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2021, 11:48   #26
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- Więc mówisz, że ktoś nie chce ich powrotu? - powiedziała spokojnie Anja wpatrując się w okaleczonego starca niesionego przez najprawdopodobniej ostatniego ze strażników.

W Anji się kotłowało. Ludzie zebrani w tym obozie byli zupełnie nieprzydatni społecznie. Chciała ich odesłać. Wszak na cmentarzu byli nieumarli. Ale po co? I dokąd? Nikt się nimi nie zajmie, nie da im pracy. Tutaj czekali na śmierć. Może to i dobrze, że tak blisko cmentarza.

- Nie jestęmy mędrkami, ani bluźniercami - Anja jakby chcąc się upewnić zerknęła przez ramię na ich kapłana-demonologa i na pół-wampira wojownika. Westchnęła ciężko.

- Nam bardzo zależy na ich powrocie. Jednak nie możemy czekać do północy, by ujrzeć jak się ukazują. Rzeknij mi proszę Grerholdzie, wszak widzę, żeś światły a nie pierwszy lepszy fanatyk, co to wierzy we wszystko co mu wskażą….

Charm Person na Gerholda, a potem perswazja z przewagą.
5+4 = 9 i 5+4 = 9
Cel perswazji: pokazać, że jesteśmy godni zaufania.

Wyszło jak wyszło...





Anja wiedziała jak komplementować. Wiedziała jak przekonywać do siebie ludzi. Sączyła słowa niczym magię. A może magię swej krwi przekłuwała na słowa? Tak czy inaczej wpatrywała się w oczy kalekiego starca.

- Rzeknij mi, jak najszybciej przebyć cmentarzysko Riggen? Poszukujemy pewnego Astrologa, który ponoć mieszka niedaleko. Tam gdzie krzyżują się drogi stąd i z miasta Drachenkreautze.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline