Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 09:23   #28
Khemi
 
Khemi's Avatar
 
Reputacja: 1 Khemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znanyKhemi wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Gem Zobacz post
... ... ... A tak w ogóle to gdzieś się Khemi zapodział. Trzeba będzie poczekać na jego post. ... ... ...
Khemi owszem zapodział się, bo przejechał calą Europę do Polski... ten tydzień mogę być mało uchwytny, potem ślub mojego brata, potem sesyjka z moją ekipą (połączona z piciem) a potem wracam do Anglii... jak też widzicie do 9 września mogę być nieobecny lub obecny/nieprzytomny... Docenię, jeśli dalej pociągniecie swoje wywody "śmiertelne" tudzież krwawe, czy jakiekolwiek sprawy, jakie mogą mieć mnisi o odmiennym podejściu do śmierci hehehe

Witam też Silwilina. Mam nadzieję, że twój "kupiec" nie sprzeda moich sprzętów podczas mej "nieprzytomności" hehehe...

To by było na tyle z mojej strony. Rasgan ma kontakt do mnie i gdyby mi się nawet na GG wejść nie udało, to zawsze pozostaje komórka... Wybaczcie raz jeszcze za moją nieobecność - wszak zaznaczałem to na samej rekrutacji, że przez 2 tygodnie tak będzie...

Życzę smacznej strawy i dobrch trunków w gospodzie "Dziki Pies"...

 
__________________
Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic więcej do dodania, lecz wówczas, gdy nie ma już nic więcej do odjęcia...
Khemi jest offline