Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 11:29   #42
Yoda
 
Reputacja: 1 Yoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputacjęYoda ma wspaniałą reputację
Drumin Krzywonosy wyglądał na zdumionego
-Ja nie wiem o czy wy mówicie panowie? Jakie wielkie przygarbione szczury? Jak dÅ‚ugo żyje, a trochÄ™ krzyżyków mam na karku, nigdy nie widziaÅ‚em czegoÅ› takiego. Powiadacie że to groźne?- w jego oczach zabÅ‚ysÅ‚y wojownicze ogniki „Ach szkoda że nie spotkaÅ‚em tych bestii na swej drodze gdy byÅ‚em trochÄ™ mÅ‚odszy” –Karl to zwykÅ‚y szczuroÅ‚ap. Å»ona mu zmarÅ‚a toteż Heidi byÅ‚a caÅ‚ym jego Å›wiatem. Mieszka u nas od jakiÅ› paru lat. To spokojny czÅ‚ek…co prawda ostatnio trochÄ™ inaczej siÄ™ zachowywaÅ‚. Widzicie panowie wróciÅ‚ kiedyÅ› z lasu caÅ‚y poharatany. Nie powiedziaÅ‚ nikomu co siÄ™ staÅ‚o a cyrulik miaÅ‚ trochÄ™ szycia… Ale nie on pierwszy wracaÅ‚ z lasu poraniony. Czasem to siÄ™ u nas zdarza. Nasz wÄ™glarz Jorg Johanson to musi mieć jaja aby wytrzymać w tym lesie w takiej pustelni. No ale mniejsza z nim o Karlu przecie gadamy. Potem nasz szczuroÅ‚ap namalowaÅ‚ te swoje dziwne symbole na Å›cianach. ZdziwaczaÅ‚ po prostu. Tylko tyle wiem. Na prawdÄ™ powinniÅ›cie panowie wybrać siÄ™ do kapitan Starka.- zwróciÅ‚ siÄ™ do Gilesa – Ja tam panie ciaÅ‚ nie widziaÅ‚em i nie znam siÄ™ aż tak na nieboszczykach. Poznać czy martwy czy da siÄ™ jeszcze uratować to poznam ale nic wiÄ™cej. – zwróciÅ‚ siÄ™ do Mordragona –SiÄ™ robi panie.- rzekÅ‚ ucieszony Drumin i zaczÄ…Å‚ zbierać puste miski po gulaszu –Mam nadzieje że smakowaÅ‚o panom? A może podać coÅ› jeszcze?- spytaÅ‚
 
__________________
Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere - Albert Einstein

Problemy z komputerem i Internetem – przepraszam wszystkich. Wkrótce siÄ™ odezwÄ™.
Yoda jest offline