Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2021, 08:22   #612
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Tony napewno nie był nikim ważnym w strukturach czy to Camarilli czy innej organizacji. został przesistoczony ledwie kilka lat przed swoim letargiem i ciężko byłoby oczekawiać, aby ktoś z tak krótkim "nieżyciem" mógł być szanowanym wampirem - czytaj z przyzwoitym statusem.

Myślę, że Księżna Anne może kojarzyć kilkoro z nas, tych którzy byli blisko Mithry i cieszyli się wyższym statusem, natomiast dowiemy się co będzie w kilku najbliższych kolejkach, tak jak napisał mój przedmówca



Kasa:
Myślę, jak tu ogarnąć jakąś robotę. Castelli zajmował się głównie szmuglem. Chętnie by do tego powrócił, ale co tu na razie szmuglować? Nielegalnych imigrantów, broń? Do tego trzeba znów kontaktów, znajomości terenu itp itd. Znów rozbija się wszystko o czas potrzebny do zdobycia wiedzy.
Z kontaktów jakie Tony miał za życia, został jeden: niegdyś jego (chyba) koleżka z ulicy, teraz wielki cappo di tutto włoskiej mafii (i jeszcze może być tak, że zamiast rzewnego powitania po latach, Tony dostanie betonowe buciki )

Wampiry mógłbym szmuglować Tremerów z Winchesteru do Londynu, ale to byłoby sabotowanie Mithrasa, bo miał z czarodziejami wojne od 500 lat. Trzeba będzie pomysleć o jakiejś niszy marketingowej i się wkleić. Tyle że pewnie to są dywagacje już "poscenariuszowe", bo nie sądzę, że by kronika rozciągnęła nam się na lata.
 
8art jest offline