Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2021, 13:16   #615
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
@Ombrose

Heroldzi są drudzy po Paterach w kulcie. Natomiast miejcie na uwadze, że Mitra nie dopuszczał każdego do Kultu. Można było pełnić funkcję ważnej persony jak Szeryf i nie mieć dostępu do kultu, lub być najwyżej postawionym w kulcie i kompletnie nie znanym wśród osób pełniącej np. funkcje Seneszela (czyli drugiego po władcy). Kult Mitry był trochę jak Iluminaci, jeśli pozwoli Wam to rozumieć tę sytuację lepiej.

@8art

Tony nie był nikim ważnym w strukturach Camarilli, bo Mitras dbał o to, żeby się Camarilla w jego królestwie Avalonu nie rozpełzła jak robactwo Co nie znaczy, że nie pełnił funkcji dla kogoś z zaufanych Mitry.

Co do betonowych butów i szmuglowania... pogadamy przy okazji Epilogu.

Co zaś do tego kim jesteście, jakie macie statusy czy dlaczego niczego nie pamiętacie? Hmm... no na czymś musiałem tę sesję oprzeć, prawda?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline