Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2021, 15:37   #15
Graygoo
 
Graygoo's Avatar
 
Reputacja: 1 Graygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputacjęGraygoo ma wspaniałą reputację
W czasie rozmowy przyszły mu do głowy kolejne pytania.
- Ile czasu minęło odkąd uciekliście?
- Tak z dwie godziny już tu czekamy, ale nikt nie chciał przyjść i pomóc
- powiedziała Rose.
- A gdzie są mieszkańcy tej osady. I jak wyglądają rodzice? - nie wiadomo czym był potwór, a nie chciał by rodzice stali się ofiarami z ich ręki.
- Nie wiem, gdzie są inni. Zwykle nie wychodzimy z domu, więc nie wiemy, gdzie podziali się mieszkańcy. Mama ma na imię Elisabeth, jest wysoka, szczupła i ładna. Tata to Gustav, on jest niższy od mamy i ma duży brzuch. I kręcone wąsy. Na pewno ich rozpoznacie.
- Dziękuję Rose. Postaramy się odnaleźć ich całych i zdrowych.
- Niedługo wracamy!
- rzekł wesoło starając się dodać dzieciom otuchy

* * *

Zaraz po wejściu przytrzymał towarzyszy.
- Wszystko wokół ma niespotykaną aurę. Nigdy czegoś takiego nie widziałem - rzekł zaaferowany.
- To co widzicie może nie być prawdziwe. Lepiej uważajmy.

* * *

Na pytanie Cahnyra przecząco pokręcił głową. Nauka nigdy nie była jego mocną stroną. Dopiero laga na plecach motywowała go do czytania.
- Au. - aż westchnął przypominając sobie razy które otrzymał.

Przyglądał się obrazom starając się dostrzec podobieństwo. Do dzieci i ich rodziców. Zafrasowany podrapał się po czuprynie. Nie potrafił ocenić.
- John, widzisz tu podobieństwo?
- Ale patrzyłeś chociaż?!
- spytał podirytowany.
- John mówi, że te czaszki jakoś małe są, może dziecięce. Znacie się na tym? - miał nadzieję, iż mężczyźni nie zignorują jego pytania. Bycie najmłodszym miało dużo zalet, ale wadą był brak posłuchu.

- Dobrze prawicie, o szlachetni. Prowadźcie. a ja będę zabezpieczał tyły - Puck ustawił się za plecami wojowników mając baczenie na drzwi z drugiej strony.
 
Graygoo jest teraz online