Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2021, 14:43   #255
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Samuel drugą ręką pogłaskał miłego świniaka czuł się jak władca zwierząt przepełniony miłością

- A wy czego się znowu napierdalacie chłopaki ? Przypominacie mi bliźniaki Miechowskich jedyne dzieciaki w całej wiosce które potrafiły mi dopierdolić! Trząsłby całą wsią i rządziły całą dzieciarnią której było w bród gdyby się nie napierdalali między sobą z wami jest tak samo! Rządzilibyście całym światem jakbyście nie tracili energii na kłótnie między sobą! Różnicie się i dzięki temu się uzupełniacie kochani zamiast próbować jeden drugiego na siłę zmieniać wspierajcie się jak Ying i Yang - Skoro wróciły mu siły na filozofowanie chyba zaczynał czuć się lepiej może to zwierzęta użyczyły mu własnych pozytywnych fluidów.

- A czy myśleliśmy już o tym, gdzie Waćpan Radziwił uda się w podróż poślubną ? Myślałem o Xing pomyślcie tylko Panie Jakubie, Panie Sergieju moglibyście sprzedać lokomotywę i zyskać kasę żeby kupić ziemię albo odbudować waszą spaloną chałupę! Na wojnie można zarobić szczególnie jak się ma koneksje z Cesarzem a my mamy. - Rozkręcał się ze spiskowaniem na pewno wracał do formy.

- Do tego myślałem żeby wykorzystać kamień filozoficzny po tym sukinsynu złoto zębymnym ten zrobiony z odrzutów projektu King Bradley i zrobić z tych dusz traktatową Armię. Przeszkoleni wojownicy każda dusza dostałaby ciało golema i możliwość odejścia z tego świata a tylko pomyślcie o tym jaki to byłby sukces propagandowy dla Cesarza legendarna armia przybywa na pomoc co oznacza mandat niebios- Wyrzucał z siebie szalone plany z uśmiechem.

- Kuzyneczko kochana, jeżeli chcesz to mam w swojej torbie zioła na poronienie choć o dawkowanie to trzeba by się spytać mojej Matki bo ona się więcej zajmowała zwierzakami ale ja uważam że Mimi powinna urodzić choć jeden miot pomyśl o tym, jakie to byłby wspaniałe dary dla sojuszników
 
Brilchan jest offline