Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2021, 17:47   #634
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Panie Posterunkowy Miramoto nie wezwę wsparcia i Panu również to odradzam. Nie widział Pan Posterunkowy co ten seksowny chłopak potrafi zrobić. Jeżeli wezwie Pan posiłki i uprze się żeby wziąć go do naszego aresztu gwiazdy gazet zmieni się Pan w osobę odpowiedzialną za śmierć osób pracujących na naszym posterunku - Odpowiedział Miramoto poważnym tonem piorunując go wzrokiem.

- Nie chcę kłopotów, nie chce robić sobie z potężnego wpływowego kolegi po fachu wroga na początku mojej kariery ale jeszcze bardziej nie chcę umierać ani być odpowiedzialny za zniszczenia i śmierć jaka by wiązała się z aresztowaniem tej osoby. Proszę porozmawiać z Jaśnie panienką z bogatego domu która potrzebuje waszego silnego męskiego ramienia i spokojnie spytać się czy wie gdzie terrorysta przetrzymuje jej porwanego młodszego brata to jest okazja do ładnego zdjęcia i artykułu na pierwszą stronę - Powiedział wykonując uspokajające gesty dłońmi próbując deeskalować sytuacje ten typ wydawał się łasy na komplementy.

- Proszę sobie wyobrazić że aresztujecie Zahira albo Ghazana w standardowej celi na naszym posterunku i jakie byłby tego efekty ? Nie mamy dość funduszy żeby dać mi i mojej koleżance cokolwiek po za czapką a mamy próbować przetrzymywać kogoś takiego? Musimy tu ustąpić Straży dla dobra publicznego Panie Miramoto - Dodał błagalnym tonem.
 
Brilchan jest offline