Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2021, 19:21   #275
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Tommy posłusznie wziął bandaż do ręki i zaczął się przypatrywać bliżej Franko, próbując ocenić w którym miejscu cieknie z niego najbardziej. Nie było to łatwe, bo olbrzym wyglądał jakby przebił się przez kilka szyb i to takich wykonanych z diamentu, a nie ze szkła. Przykładając materiał do jego prawego boku spytał nieśmiało:

- A co z tamtym wołaniem o pomoc? Nie powinniśmy chociaż sprawdzić?

Mimo wszystko nie zamierzał robić niczego bez zgody przyjaciela.


Sierżant powrócił do pozycji wyprostowanej bez większych trudności, a przynajmniej takich odczuwalnych, bo dla samej mechaniki jego ciała było to nie lada wyzwanie, ale on po prostu nie mógł tego czuć. Diagnostyka wariowała, uszkodzenia i awarie w niemal każdym podsystemie. Nie miał już żadnej broni, ta leżała gdzieś na podłodze w całości lub nawet w kawałkach. Jego działo wymagało ładowania. A jednak podjął ostatni wysiłek. Ręce zacisnął w pięści i stanął w iście bokserskiej pozycji, gotowy na to co ma się z nim stać.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col


Ostatnio edytowane przez Col Frost : 22-03-2021 o 09:00. Powód: kosmetyka
Col Frost jest offline