Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2021, 20:39   #151
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Erynnis nie spodziewała się, że zostanie przyłapana nie byłaby jednak księżniczką gdyby nie potrafiła odwracać kota ogonem

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=PjoS9xu_HyM[/MEDIA]

- Szanowne duchy jestem w tym świecie od jakieś godziny nie widziałam na oczy żadnej mapy. Tu nie chodzi o to, że chce was wykorzystać, ale że władze powinna mieć ta istota żywiołu posiadająca większą siłę! Z zewnątrz może się wydawać, że Kałamarek z bardziej zacnego rodu o silniejszym dopływie byłby potężniejszy ja jednakże postuluje, że nie liczy się tylko czysta siła, lecz również jak z niej korzystamy! Moim zdaniem największym wyrazem potęgi jest umiejętność leczenia gdyż ona decyduje o zwycięstwie podczas długiej walki! Dlatego uważam, że Władczynią Łupawy powinna być Błękitka gdyż jej zdolności świadczą o bardziej taktycznym zacięciu taki jest mój wyrok szanowne duchy - Perorowała niezrażona.

Skoro Kałamarnica nie chciała dać jej łapówki spróbuje uzyskać to, czego potrzebuje. Czemu ta głupia rusałka nie chce wziąć zwycięstwa i dać jej nagrodę ?! Tak jak te boginie greckie od Parysa... No dobra, myśl Erynnis co one mówiły ? Zanim oba się na ciebie wkurzą...

Złapała się za czoło i zaczęła intensywnie myśleć w końcu rzekła:

- No dobrze, to uzasadnienie powinno wam bardziej przypaść do gustu szanowne żywiołaki: Gdy Łupawa wpada do Bałtyku przestaje być Łupawą traci swą indywidualność i umiera stając się częścią większej całości! Lecz gdy wypływa z Gardny jest jak dziecko które się rodzi Gardna jest jednocześnie Matką która rodzi córkę Łupawę i ojcem który zapładnia i powołuje tą rzeczkę na świat dlatego właśnie uważam że Łupawa należy się Pani Błekitce przepraszam cię mały krakenie muszę być uczciwa w mym osądzie - Miała nadzieje że to im starcza.



 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 21-03-2021 o 00:04.
Brilchan jest offline