Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-03-2021, 19:28   #1533
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fenrir__ Zobacz post
Z drugiej strony nie wiem, jak powinny zachować się nasze postacie, bo pewno widać, już że sierżant jest androidem, Franko chyba stanąłby obecnie po stronie księdza (wybacz Col_Frost) z dwóch powodów. Po pierwsze technologia kojarzy się obecnie z tymi złymi, po drugie księdza już widział - mijał się z nim przed kościołem.
Ja tam nie mam nic przeciwko, przecież Tommy walczył nawet z Sierżantem. Sierżant i tak jest już trupem i to, jeśli się nie mylę, w kilku znaczeniach tego słowa Z tym że póki co nasze postacie nie wiedzą, że to Sierżant wzywa pomocy i dlaczego. Tommy natomiast przeżywa kryzys wiary w siebie, po ostatnich dokonaniach i nie jest w stanie podjąć decyzji, dlatego, wybacz Mike, ale nie wrzucę innej deklaracji niż "Tommy słucha się Franko". Mogę jednak tutaj napisać co uważam, że grupa powinna zrobić, tyle że traktowałbym to co najwyżej jako wstęp do dyskusji, bo nie chciałbym Fenrirowi narzucać jak ma grać swoją postacią.

W każdym razie sytuację powinniśmy chyba zanalizować na czterech płaszczyznach:

1) Nasze postacie to jednak bohaterowie. Teoretycznie nie powinni się wahać przed odpowiedzeniem na takie wezwanie.

2) Można chyba jednak uznać, że w ciągu tych czterech odcinków przeżyli sporo zdrad i nie są już takimi lekkoduchami jak na początku. Z góry mogą zakładać, że to pułapka. Poza tym Franko zapewne ma spore wątpliwości dotyczące osoby Maxa, wobec czego nie wiem, czy chciałby walczyć mając go u boku lub za plecami, zwłaszcza po niedawnej zdradzie Pantery.

3) To, o czym już napisał Fenrir. Czy nasi bohaterowie w ogóle są w kondycji, w której mogliby podjąć kolejną walkę? Z drugiej strony ani Franko, ani najwyraźniej Maxowi, śmierć nie grozi. Olbrzym mógłby się bać najwyżej o Tommy'ego, ale to już zależy od Fenrira.

4) Czy Sierżant i księciunio nie naparzają się czasami za wejściem do kompleksu, z którego na początku skorzystali nasi bohaterowie? A zatem żeby się stąd wydostać i tak musimy tamtędy przejść, bo o innym wejściu chyba nie wiemy.

Punkty 1 i 4 wypadają zdecydowanie na tak, pkt. 2 na nie, pkt. 3 to takie pół na pół. Ale to oczywiście tylko moja opinia
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest teraz online