Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 19:13   #43
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Tak od razu Mając wybór między Sową a Niedźwiedziem poprę Sowę. I tak ode mnie uwaga to skoro Mira napisała wszelkie normalne zwierzęta to chyba oznacza to, iż Fenrisa jako wilka, Szczura jak i Kojota. Też by poparła. Pewności nie mam, ale tak bym obstawiał a to sprawia, że wynik by wyszedł zdaje się taki:

Niedźwiedź: 4
Sowa: 4
Szczur: 3
Kojot: 3
Fenris: 2
Dana: 2
Uktena: 1

Jak już napisałem pewności nie mam ale właśnie tak bym liczył. Sadze, że pod wieczór sama zainteresowana rozwieje nasze wątpliwości Więc pozostaje czekać na nią i resztę watahy by się wypowiedziała Lhiannan Ratkin odezwać się poprzeć Kojota
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline