Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2021, 22:30   #1505
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Karta Postaci?
[MEDIA]https://data.whicdn.com/images/183717100/original.gif[/MEDIA]

Cytat:
Katia kojarzy mi się z takim konusem, co tylko szczeka i warczy. Taka przytępa.
W sumie jak teraz o tym myślę, to rzeczywiście może się taka wydawać. Jeżeli wyjmie się ją z kontekstu. Wyobraź sobie, że twoja rodzina wymyśliła plan i wymagają od ciebie, żebyś wzięła udział. Bierzesz, bo brzmi ciekawie. Zemsta na pradawnych wrogach rodziny plus rozwałka, okazja do wykazania się i udowodnienia swojej wartości (również przed samym sobą). Banda nieznanych licealistów, których nie zamierzałaś skrzywdzić, przyjeżdża i bez żadnego powodu zabija ci brata. Kiedy natykasz się na włamywacza w szopie, który próbuje wykraść ci magiczne materiały, atakujesz go - kończy martwy, rzecz jasna, no ale Katia nie żałuje złodzieja. Jej własna religia wymusza od niej, aby przespała się z chłopakiem, który jej nawet nie lubi (mimo że uratowała mu de facto życie, lecząc nogę) i ona go nie lubi - a jeśli się z nim nie prześpi, to zginie i niejako będzie miała go na sumieniu. Presja. Potem umiera/ginie jej ciotka. Ci sami licealiści przywołują Koniec Świata. Jej siostra bliźniaczka ucieka przed ogromnym płonącym ptakiem, który został przezwany przez licealistów. Na dodatek jeszcze Katia musi sprzymierzyć się z tymi samymi licealistami, o których - podsumowując wszystkie powyższe rzeczy - ma małe mniemanie. Jest wykończona, boi się, opłakuje brata i ciotkę, potencjalnie siostrę, rozumie, że praktycznie na jej barkach tak naprawdę spoczywa uratowanie świata, bo Amanda, Alan i Jacek bez jej przywództwa nic sami nie zrobią przeciwko zagrożeniu takiego kalibru. Katia jest charakterna, ale według mnie to trochę niesprawiedliwe nazywać ją przytępą.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 24-03-2021 o 22:34.
Ombrose jest offline