Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2021, 22:56   #1509
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja cały czas stoję na stanowisku że cały klan Cyjanów to tępe dzidy ich plan był głupi i trzeba ich wybić
Co jak co, Brilchan, ale Ty nie powinieneś się wypowiadać, bez urazy. Twój Adam torturował i okaleczył wróżkę tylko dlatego, bo uratowała go z krainy niewolników w dobrej wierze Dla porównania Katia jest demonizowana za dużo lżejsze rzeczy.

Cytat:
nie ucieknie z Rowów dlatego że Felix powiedział jej że w świecie śmiertelnych jest mało magii
Cytat:
ucieknie do innego wymiaru może na dwór Królowej Nocy i Powietrza ?
Uwielbiam to, jak w jednym zdaniu sam stworzyłeś nowego NPCa, nowy wymiar i nowe umiejętności Twojej postaci, mimo że to niby ja jestem mistrzem gry

Pamiętaj, że Feliks wciąż jest zakotwiczony w Rowach swoją własną kartą.

Cytat:
Eris na pewno by się wolała sprzymierzyć ze Słowianami bo chce nowe kobiece ciało może jakieś driady albo czegoś w tym stylu ?
Ja wciąż nie rozumiem tego, że Erynnis koniecznie chce sprzymierzyć się z osobami, które prawie zabiły jej brata.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 24-03-2021 o 22:59.
Ombrose jest offline