Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2021, 23:09   #1510
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dla porównania Katia jest demonizowana za dużo lżejsze rzeczy.
Ja jej nie demonizuję za coś, co zrobiła, po prostu pokazuje siebie w negatywnym świetle. I nie chodzi o bycie złą, tylko po prostu wg mnie jej osobowość jest pokazana na tyle płytko, że sprawia wrażenie takiej typowej, agresywnej dresiary żującej gumę przed żabką i kupującą Grześki w promocji ze swym Sebixem. To raczej tyle. Nie mówię, że ona taka jest, bo wierzę, że jest w niej więcej, ale jakoś tego nie widać za specjalnie. Toć to już z Agaty udało się więcej ciekawej esencji charakteru wyciągnąć niż z tej Katii. O dziwo - nawet Nadia przez ułamek sekundy wydała mi się rozsądniejsza.
Katia nienawidzi nas, w sumie za nic - bo jeśli coś jej rozwaliliśmy to nieświadomie przez to, że nas próbowali wykorzystać. To tak jak mieć pretensje do ofiary, że jednak dała nam kopa w pysk i uciekła. Ciężko, żebyśmy ją szanowali, skoro traktowała nas od początku jak narzędzia i śmieci.

Aktualnie Amanda nienawidzi jej z dwóch powodów, choć przyznam, że głównym jest aktualnie zazdrość - czyli nic racjonalnego Gdyby nie to, to próbowałaby nawet ją zrozumieć (bo wtedy przy monologu gdy Katia chciała nas zabić, to nawet się z nią identyfikowała po części i rozumiała ją), ale teraz już nie umie, przez Alana. Zazdrość to okropne uczucie niestety. Jeśli Katii będzie dało się jakoś pomóc (wyturlałeś jej 10, to pewnie nie :/ ) to na pewno byśmy próbowali to zrobić. Obiektywnie to - "nie taki diabeł straszny jak go malują".
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline