Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2021, 23:31   #1511
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Uwielbiam to, jak w jednym zdaniu sam stworzyłeś nowego NPCa, nowy wymiar i nowe umiejętności Twojej postaci, mimo że to niby ja jestem mistrzem gry
Skoro jest Tytania to musi być Unseele court więc i jej arcywróg Królowa Nocy i Powietrza pewnie to ją by spotkał Adam gdyby popłynął łódką. Ale tak jak mówisz to moje luźne pomysły a wiem że są uwiązani klątwą stąd wpierw zdjąć klątwę.

Cytat:
Ja wciąż nie rozumiem tego, że Erynnis koniecznie chce sprzymierzyć się z osobami, które prawie zabiły jej brata.
Adam by chciał ich wszystkich zabić i zabetonować Rowy ale Erynnis jest bardziej pragmatyczna. Z jej punktu widzenia brat sam sobie winny bo po co wyskakiwał do obrony głupiej dziewuchy ? Po co pchał się na Plebanie ratować jakiegoś smarka ? Nawet księżycowy pył rozprowadzał w głupi sposób choć to akurat według niej lepiej.

Dla niej po prostu nie dogadali się z Poganami a woli ich niż satanistów bo sataniści są niekompetentną bandą idiotów plus poganie są bliżej natury nie podoba jej się mitologia Satana którą wyczytała ze wspomnień Adama prędzej się z czymś staropolskim dogada :P

Gdyby nie to że Pyrus taki delikatny i drażliwy się zrobił to by mu powiedziała po co wyskakiwałeś dźgać jakąś wiedźmę czemu ci tak zależy na tych ludziach ? Mi też zależało i popatrz gdzie skończyliśmy!

Ja też nie lubię Kati i jej rodziny za to jak chcą używać innych poganie chociaż starali się być mili to nasze postaci poszły Agro Cyjanki są głupie bo w ogóle nie zrobili rekonesansu nie mieli kontroli nad uczniami ani nad sytuacją i to z ich winy będzie koniec świata.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 24-03-2021 o 23:33.
Brilchan jest offline