Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2021, 23:36   #1512
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Ja jej nie demonizuję za coś, co zrobiła, po prostu pokazuje siebie w negatywnym świetle. I nie chodzi o bycie złą, tylko po prostu wg mnie jej osobowość jest pokazana na tyle płytko, że sprawia wrażenie takiej typowej, agresywnej dresiary żującej gumę przed żabką i kupującą Grześki w promocji ze swym Sebixem. To raczej tyle. Nie mówię, że ona taka jest, bo wierzę, że jest w niej więcej, ale jakoś tego nie widać za specjalnie. Toć to już z Agaty udało się więcej ciekawej esencji charakteru wyciągnąć niż z tej Katii. O dziwo - nawet Nadia przez ułamek sekundy wydała mi się rozsądniejsza.
Niewykluczone, że w dalszej części gry (o ile pożyje na tyle długo), uzyska więcej głębi. Nie wydaje mi się, by do tej pory były dobre sytuacje ku temu. Raczej cały czas przed czymś uciekaliśmy lub z czymś walczyliśmy. A też to byłoby nienaturalne gdyby MG odsłaniał przed nami wszystkie karty dotyczące NPC-a tak na start, bo i ludzi się tak szybko nie poznaje.
 
Bardiel jest offline