Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2021, 00:41   #1516
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
To jest sesja w moim autorskim świecie, nie działamy pod jarzmem żadnego systemu lub podręcznika. To jest trochę problem, że z jakichś innych źródeł masz wyobrażenie Faerie, podczas gdy w moim świecie wcale nie musi być prawdziwe. Zamiast poznawać ten świat i grać Erynnis tak jak Ci sugerowałem - że wciąż ma amnezję i żeby poznawała świat poprzez Pyrgusa - często próbujesz wypromować swoją wizję świata. Ja w ogóle nie wiem, co to jest Unseele Court albo Królowa Nocy i Powietrza i nie muszę tego wiedzieć. A ty już tworzysz założenia, że gdyby gdzieś Adam poszedł, to by te postacie spotkał. To jest trochę irytujące, muszę przyznać.
Ok przepraszam nic nie będę zakładać od teraz nie chciałem cie irytować.

Ale tak czy inaczej sataniści naprawdę wychodzą na głupków i to nie jest tylko moje wrażenie konkrety już kilka razy wymieniałem ja nie mówię że NPC są źli ale stara Hallmanowa źle to zaplanowała jakby powiedziała Sebastianowi o klątwie to mógłby lepiej zorganizować.

Skoro już się zdecydował być nauczycielem to lepiej by zrobił jakby był wychowawcom klasy miał jakąś relacje z dzieciakami i potrafił nad nimi zapanować.

Ogólnie największy błąd Cyjanków to niedocenianie ludzi i wywyższanie się sądzili że poganie są bandą kretynów którzy nie poradzą sobie z atakiem błąd satanistów jest taki że wywyższają się nad innych po za tym, jak na sługi księcia kłamstw są naprawdę KOSZMARNI jeżeli chodzi o kłamanie i manipulowanie ludźmi.

Poganie popełnili jeden błąd na plebanii sataniści popełnili dziesiątki a mieli LATA żeby się przygotować serio dziwie się że rogacz ich nie podpali za nieudacznictwo :P

Cytat:
Feliks trafił na ziemię (wylądował w jakiejś polskiej wiosce w środku lasu) nagi, bez żadnych mocy, pieniędzy, domu, przyjaciół. I tak poszło mu świetnie. Co takiego miał zrobić? Wkraść się na pokład samolotu, polecieć do fabryki coca-coli i pod odsłoną nocy dosypywać pył do kanistrów? To nie jest anime. Cud, że nie zginął z zimna albo z głodu, a poza tym zdołał sobie jakoś ułożyć życie.
Pierwszy z brzegu pomysł znaleźć zielonoświątkowców, Mormonów jakiś ultrakatolików miałby wikt opierunek i dostęp do bandy ludzi która będzie się chciała rozmnażać, nie będą używać prezerwatyw, nie będą abortować płodów, będą wciąż próbować rodzić dzieci mimo że te by umierały.

Rozumiem że może tego nie chcieć robić z wyrzutów sumienia ale to wcale nie musi być anime tylko lepsze planowanie bogate dzieciaki i narkomani to naprawdę zły cel na księżycowy pył minął lata zanim zdecydują się na dzieci jeżeli w ogóle. No z biedniejszymi narkomanami to może mógłby mieć szczęście ale prędzej będzie poronienie bez porodu a z dziecka uszkodzonego używkami Tytania raczej nie byłaby zadowolona.

A że Eris jest pyskata i rozwydrzona to jest rozmyślnie jakby była rozsądna to by nie skończyła tam gdzie skończyła :P no ale jeżeli się nie zgadzasz to powiedz mi co mam zmienić w odgrywaniu a zmianie umawialiśmy się że masz prawo do korekty mojego odgrywania.

Ja widzę Erynnis jako skrzyżowanie Legalnej Blondynki El Woods i jakieś wrednej laski z Mean Girls w mojej głowie ona sądzi że jest lepsza od wszystkich łącznie z Tytanią i swoim bratem jest zła na ludzkość po tym co jej zrobił Adam i po wiekach cierpienia kocha brata ale dla mnie Eri jest narcyzką i sądzi że jej pomysły są najlepsze a wszyscy powinni się jej słuchać.

^ Normalna osoba nie sprzeciwiałaby się królowej Tytanii.

Cytat:
Co osiągneli Poganie? Śmierć połowy klanu?
Mają wiele kart rozbili jedność satanistów a Gniewko jest rozsądnym strategiem robi to co powinna robić nieświętej pamięci Hallamowa. Zabili wielu najeźdźców Piotrka, Olgę pozbyli się marty która była dla nich groźna, drugą martę przeciągneli na swoją stronę. Złapali nauczycieli i Dżumę która zabiła dwójkę satanistów na pewno więcej niż Cyjanki.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 25-03-2021 o 01:52.
Brilchan jest offline