Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2021, 14:55   #645
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- Nie jestem pewien, była cała kiedy opuszczaliśmy posterunek. W zasadzie to mieliśmy jechać, żeby sprawdzić jak jej idzie. Z całym szacunkiem, ale nie bardzo dysponujemy czasem na opijanie zwycięstwa. - odparł aspirant Kaburagi. Wolał się nie wdawać w większe dyskusje, bo w końcu kto wie co się teraz dzieje z Aiko i Ekhm. Sytuacja policjanta na patrolu może się zmienić w ciągu sekundy. - Jesli ma pani dla nas zlecenie, to wolałbym, żeby pani się streszczała.

- "Nie mówiąc o tym, że po mieście łazi mój brat-knuj, w więzieniu siedzi mój świeżo odnaleziony bratanek, a ja nie mam kiedy zobaczyć się z własnymi dziećmi. O! I jeszcze mam rozwód do zorganizowania..." -dodał w myślach. - "A! I jeszcze trzeba by pogadać z jakimś specjalistom czy to możliwe, żeby ktoś po za Awatarem tkał 2 żywioły. Najtaniej i najszybciej pójdzie pogadać z Wangiem. Kupi mu się nowy zestaw kart z Pro- Benderami"

- Panie Dorjeen, wolisz dopytać panią Satou o szczegóły, czy jedziesz z nami wyciągać Aiko i Ekhm z potencjalnego bagna? -zagadnął Tkacza Wiatru. Mały był całkiem komiczny z tą przemową twardziela, ale trzeba by go przywołać do rzeczywistości. Na razie delikatnie z odwołaniem do logiki, obowiązków i kwestii że odpowiada za innych towarzyszy.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh

Ostatnio edytowane przez Guren : 27-03-2021 o 14:57.
Guren jest offline