Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2021, 16:33   #646
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Migmar słysząc pytanie wyprężył się służbiście ale nie salutował bo nie miał na głowie policyjnej czapki

- Starszy Aspirancie Daichi melduje że pragnąłbym pójść z Panią Sato ponieważ jestem jej winny przysługę za pomoc którą udzieliła mi na koncercie podczas zamieszek. Wspomagając mnie pomogła uratować scenę przed zawaleniem się na cywilów w zamian za co obiecałem jej pomoc, zobowiązanie to zostało podjęte zanim zacząłem pracować w policji - Wyrecytował odczekał przepisowe trzy oddechy dla klarowności i wciąż napięty jak struna podjął.

- Ponadto pragnę donieść że nasza operacja pod przykrywką nie była kompletnym fiaskiem przed wybuchem zamieszek z wydatną pomocą Mistrzyni Ikki która udzieliła owej pomocy kosztem wielkiego cierpienia osobistego udało mi się ustalić nową podejrzaną. Wszystko wskazuje na to że młodsza siostra która okazuje się być kuzynką miałaby o wiele więcej do zyskania z zaginięcia małego Changa i wrobienie upośledzonej emocjonalnie siostry w owo przestępstwo. Przejebałaby wtedy rodowy majątek i dokonała zemsty na Hitomi która uwiodła i porzuciła kochankę kuzynki tylko po to aby sprawić jej ból. Mamy więc dwa motywy finansowy i osobistej zemsty... Choć sama Hitomi wydaje się kłamliwą manipulantką nie byłoby trudno sprawdzić jej twierdzenie że niczego by nie zyskała na śmierci Changa jej wina wydaje się zbyt oczywista i wygodna warto byłoby sprawdzić wszystkie tropy -

Złożył raport jednak tym razem nie czekał na komendę spocznij gdyż byli w sytuacji nieformalnej i nie został przywołany do porządku przez bezpośrednie przełożonego z użyciem stopnia pozwolił więc sobie przyjąć postawę rozluźnioną.
 
Brilchan jest offline