Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2021, 19:54   #355
Aiko
 
Aiko's Avatar
 
Reputacja: 1 Aiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputacjęAiko ma wspaniałą reputację
Francja; pn Francja; Paryż

Nomie spojrzała nieco zaskoczona na Woodsa. “Błagam” musiała przyznać iż nie spodziewała się iż takie słowo mogłoby przejść przez jego gardło. Nie skomentowała tego jednak.

- Nie.. nie mam na to ochoty, jednak rozkazy to rozkazy. Przyznaję, że potwornie kusi mnie by zostawić ciebie i Brygit byście mimo wszystko dopilnowali tematu archiwum. Jeśli jest tam już dwójka agentów to nie musimy wszyscy latać za tą rodzinką… tym bardziej że mogłoby być to bardzo podejrzane. - Belgijka wzruszyła ramionami i wyjrzała przez okno. - Decyzję jednak pozostawiam wam. Ja udam się do Joliotów by wypełnić polecenie dowództwa.

Faucher nie była w dobrym nastroju. Niedawno sporządziła kolejny raport z informacjami uzyskanymi podczas przesłuchań, a nawet z ich brakiem. Nie tłumaczyła Faberowi, jak bardzo się mylił licząc na obóz jeniecki. Ona nie mogła sobie tu pozwolić na brutalne przesłuchanie, tym zajmą się specjaliści z Agencji. Po tym co powiedział Joffrey nie mogli choćby nie spróbować wyciągnąć z Niemca informacji. Na jego nieszczęście. Samemu belgowi zaproponowała już spokojniej by udał się do Anglii. Zaoferowała mu że po ponownym przesłuchaniu, będzie mógł dołączyć do brytyjskiej armii. Z resztą poprosiła Agencję by o to zadbała i napisała do swojego wojskowego przełożonego. Joffrey mógł się im jeszcze przydać i trzeba było o niego zadbać.

Sorena ponownie poprosiła o uzupełnienie ekwipunku. Potrzebowała cywilnych i wojskowych ubrań. Broni, naboi, noża i innych rzeczy, które znajdowały się na podstawowym wyposażeniu żołnierza. O resztę zatroszczyła się sama, spacerując sobie po paryżu pomiędzy przesłuchaniami i raportami, i po ludzku odpoczywając przed wyjazdem.
 
Aiko jest offline