Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2021, 20:01   #648
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
W Kawiarni
Asami westchnęła.
- To nie kwestia długu, tylko waszych kompetencji. Tutaj drugi raz udowodniliście, jak są one wysokie. Jak znajdziemy tamtą policjantkę, to wszystko wyjaśnię
- Jesteś kompetentny! W oczach Asami! - Wyszeptała Migmarow na ucho ikki
- To jedziemy do Portu? Bo one tam powinny być – rzekł Marko.
Asami wzięła radio.
- Zrzucić Sasaryszka – rzekła do kogoś i dodała do reszty – Odwiozę was. Kuni, Ikki, zajmijcie się panem Lee. Przygotujcie Cień Księżyca na przyjęcie gości
- Dobra, ale potem odpowiecie mi na pytanie, mamasami, Czy Unalaq był seksowny? Amon, Kuvira, Sozin>! Tyle zagadek! – zawołała Kuni. Na zewnątrz na stalowych linach opuszczono wspaniały i zapewne unikalny Satomobil Ulice była pusta, jeno jakiś staruszek grał na katarynce gwiazdom i księżyca. Asami rzuciła mu srebrną trochę pieniędzy.
- Bogowie i Przeznaczenie niech będą łaskawe – rzekł, a czarna małpkomałpka zarechotała, ijakby śmiała się z ludzkich nadziei i marzeń.
Marko, Daichi, Migmar, którego na pożegnanie Ikki pocałowała czule w Usta, a Asami usiadła za kierownicą i ruszyła z piskiem opon.

Aiko
- Widziałaś jak mnie porwano – Rzekła Aibo - Potem zostałam uwięziona z… innymi duchami
- Mnie zatrzymano, gdy woda w mieście wylała. Nie mogłam jej przekroczyć, a potem ownięto mnie biczem nasączonym mieszanką srebra i soli – wyszeptała Szept.
Enkh wstała, wyciągnęła odznakę i zatrzymała nadjeżdżający samochód.


Razem

Jazda zajęła ledwie dwie minuty, podczas których złamali chyba wszystkie przepisy drogowe. Dojechali do portu… I ich oczom ukazała się Enkh świecąca odznaką.
- Stać rekwiruję samochód i w ogóle to należy się mandat… oh… – rzekła. Z tyłu była Aiko w cywilnych ubraniach, Która wyglądała jakby ktoś ją przeżuł i wypluł, a także doktor Shept i Ta cała Aibo. Enkh także była w cywilu, a na boku miała ranę w oddali tonął jakiś frachtowiec.
- To zupełnie nie nasza wina i Doktor szept wcale nie jest upiorna i… – Enkh zemdlała.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija

Ostatnio edytowane przez Slan : 27-03-2021 o 20:06.
Slan jest offline