Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2021, 21:26   #48
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
Jillian zamyśliła się. Bo w sumie to niewiele było do opowiadania. Lloyd miał to do siebie, że wrażenia jakie zrobił na początku polegało na tym, że było kiepskie lub bardziej, że znikał w tłumie (lepiej niż ninja). Nijaki, nie rzucający się w oczy. O jego istnieniu zdała sobie sprawę dopiero na imprezie Halloween na pierwszym roku. Wtedy jak paru kolesi wypomniało jej, że nie przebrała się za Pokahontaz, Lloyd (przebrany hakamę, więc chyba robił za samuraja) zagadnął z jakiego jest plemienia? I czy w ogóle jej rodzina coś takiego uznaje? To było najrozsądniejsze co wtedy usłyszała, więc zaczęli rozmawiać.
Jako dziecko wychowane w rodzinie naukowców przyswoił sobie 2 zalety - pisanie najlepszych notatek oraz - na złość rodzinie - otwartość na wszystko co nie podlegało nauce. Skoro McCartneyowi uznawali za jako jedyną tradycję poświęcenie się nauce, logice i ateizmowi, to Lloyd szukał dowodów na istnienie UFO, duchów i (jeśli się da) sił wyższych. Może też z przekory wykształcił w sobie jedno z empatyczniejszych serc.
George był jakby elementem pakietu, czy DLC do Lloyda. Bardziej interesowała go kamera, wobec ludzi miał dystans.

- Na imprezie Halloween na pierwszym roku - Lloyd wyszedł naprzeciw pytaniu.- Moja rodzina to naukowcy z dziada pradziada. Dorastałem wśród białych kitli, podręczników biologii i ateizmu. Pewnie dlatego zawsze robiły na mnie wrażenie sprawy związane z mistycyzmem. Moi rodzice nawet nie uznają choinek na Gwiazdkę. Zaintrygowało mnie, że Jill ma dziadka szamana. Jak to jest być szamanem w XXI wieku? Pewnie turyści wszystko obrzydzają.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline