Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2021, 21:03   #358
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
- Droga do Londynu zajmie nieco czasu - gestem podkreślającym bałagan wciąż trwający z archiwum Birgit zgodziła się z Woodsem. - Moglibyśmy z nimi porozmawiać jeszcze... Przy okazji. - mina uosobienia niewinności sugerowała wcale nie niewinne zamiary w kwestii wyłudzenia zeznań podstępem, skoro nie siłą. - Znam przynajmniej część procedur, czynników i procesów i łatwiej mi będzie zauważyć związek jeśli Lejen jednak nie miał zwidów. A Faber raz już mi zaufał. Nie mogę obiecać rezultatów, ale co szkodzi spróbować?
Nie mówiła jeszcze o jednym. W każdym razie nie w tej chwili. Po pytaniach, które zadawano w centrali jej samej nie spodziewała się cudów choćby w przypadku brutalniejszego potraktowania świadka. Wydawało jej się bowiem, że polityka i propaganda dużo bardziej niż naukowy pragmatyzm zajmują umysły władz nawet w Agencji.
 
Vadeanaine jest offline