Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 07:10   #49
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kaladin przełknął głośno. Smutek ściskał mu gardło.

Widział wiele mogił w swoim życiu. Ba, zdarzało mu się spędzać noce w krypcie. Ale teraz... tutaj... w domu... w sypialni dzieci. To było okropne. Trudno wyobrazić sobie miejsce gdzie dzieci powinny czuć się bardziej bezpiecznie niż gdziekolwiek indziej na świecie.

A jednak ta dwójka zmarła. We własnym pokoju. Pozostawiona przez rodziców... przez osoby, którym bezgranicznie ufały.

A teraz mieli dać się opętać.

Archeolog przełknął ślinę.

- Zabierzemy was stąd. Nie zostaniecie tu ani chwili dłużej.

Przyklęknął przed szkieletami. Pod stopami unoszących się duchów. Ułożył plecak i wyjął z niego pochodnie robiąc miejsce na nowy ładunek.

- Zabiorę wasze kości. I zabiorę misia - sięgnął po leżącą na łóżku zabawkę i położył ją przy szkielecie chłopca.

- Zabierzemy was i złożymy kości w świętej ziemi. Odzyskacie spokój. I nie będziecie musieli dzielić ciał z nami i przezywać strachu w walce z potworem.


http://kostnica.eu/roll/6061693092c80/

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline