Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 07:39   #197
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Anna stała z dłońmi splecionymi przed sobą. Słuchała z uwagą Yufusa i Catherine. Jej pierś wypinała się dumnie ponad gorsetem.
- Dobrze więc. Ja podejmę decyzję. Jednak rozumiecie wszyscy pragnę wybrać klan, który góruje nad pozostałymi.

Przespacerowała kilka kroków jakby musiała sobie to wszystko przemyśleć. Po chwili znów zaczęła mówić.

- Skoro więc nie umiecie wskazać między sobą najlepszego, tedy uczyńmy turniej. Mam całą noc dla siebie. Mamy tu bibliotekę. Mamy też oręż. Mym życzeniem jest, aby spokrewnieni stanęli w szranki. Zachwyćcie mnie. Stańcie do walki. Zaprezentujcie jakąś sztukę, która mnie zachwyci. A na koniec w bibliotece sięgnę po kilka woluminów, będę je otwierać na losowych stronach i zadawać pytania. W każdej z konkurencji przyznajemy punkty. Od trzech do zera. Ten klan, który zdobędzie najwięcej punktów ukaże się w mych oczach jako najpotężniejszy. Lordzie Valerius, czy chciałby pan coś dodać?

Anna rzekła w stronę wysokiego bruneta w długich włosach.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline