Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 18:33   #62
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ostrze włóczni przebiło bok dhampirzycy. Jednak udało jej się utrzymać koncentrację.

- O ty pizdo - powiedziała szlachcianka i splunęła krwią.

Broń znów rozbłysła delikatnymi błyskawicami. I znów tylko Anja w kompletnej ciemności widziała jej blask.
Wyprowadzała cięcie nisko. Na wysokości ścięgien.
Trafiła. Poczuła jak jej szerokie ostrze rozcina tkankę istoty. Zobaczyła jak drobne błyskawice przeskakują po jej przeciwniczce.

- Spróbuj mnie trafić jeszcze raz - w ciemności rozległ się głos Anji. A potem wraz z całą ciemnością się przesunęła. Ale nie zrobiła przy tym kroku. Przynajmniej nie takiego, jaki wykonali by ludzie.

Ciało dhampirzycy rozpłynęło się we mgle, żeby pojawić się kilka stóp dalej.

Ależ mi przywaliła.... zostały mi 4 HP. Niby miała na to 0,25% szansy i powinienem to przewidzieć...
Tymczasem moja kolej:
Kostnica

Akcja: booming blade z przewagą (26 na bank wchodzi)
7+5 obrażeń od razu i 1k8 jeżeli się ruszy.
Bonus akcja: Misty Step (teleportacja na maksymalną odległość od Avacyn, tak, żeby została w okręgu ciemności. Przy teleportacji nie prowokuje okazyjnego ataku włócznią.

Gdy Gisela zginie dostanę za nią 7punktów życia


 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline