Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 22:50   #45
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Witam wszystkich, zamierzam rzutem na taśmę dołączyć do rekrutacji, mam nadzieje, że kiedyś będzie nam się miło grało (jak nie w tej sesji to w innej)

Co totemu:
Najlepiej według mnie poczekać na wyniki rekrutacji, ustalić jaka jest myśl przewodnia watahy, czego dokonała. Inny totem będzie pasowął do watahy mhrocznych i tajeeemniczych teurgów tubylców betonu, inny do drużyny krwawych szponów czy furii.

Patrząc na wizje swojej postaci wypowiem się o dotychczasowych propozycjach:
Niedźwiedź - odpowiada mi najbardziej, z jednej strony jest to polski misiek (a nie jakiś kojot) z drugiej ma określoną "misje" i typ działania. Mędrzec ale i wojownik, jest to dobry patron dla różnych postaci. Mój głos idzie na miśka
Sowa - nie podoba mi się, ale to wina opisania w podręczniku, może za bardzo kojarzy mi sie z mhrocznymi mścicielami. Ma strasznie przekombinowane (IMO) cechy, a wymaganie wobec watahy to już śmiech na sali.
Jednorożec - dobro jest banalne? ale przynajmniej jest określone, podoba mi się też wątek tolerancji i harmonii, być może celem watahy będzie właśnie zachowanie harmonii mimo rozwoju cywilizacji?

Niezależnie od wyboru temat totemu jest przedmiotem (IMO) długich dyskucji, korekt, interpretacji tego co w podręczniku.

Kij w mrowisku: wymyśleć własny. Jeśli MG się zgodzi. Np stwierdzić, że wataha to będą Szpony Gai, wojownicy którzy mają walczy z innymi nadnaturalnymi istotami, polować na zmory w umbrze i nie tylko. Może dla nich dobrym totemem będzie smok, kot, pająk... czy inne zwierze.

Jeżeli świat gry nie jest "To co wymyślili spece z WW i nic ponad to" no to możliwości są nieograniczone

EDIT
Tak weźmy rosomaka
 

Ostatnio edytowane przez behemot : 28-08-2007 o 00:04. Powód: super pomysł
behemot jest offline