Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 20:37   #135
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Metagejming to moje ulubione słowo od czasu Rowów
Dla mnie jako gracza jest ważniejsze to, żeby mieć fajną współgraczkę w sesji, która dobrze pisze od bezwzględnego wczuwania się w postać. Ale chciałem mieć to i to (bo czemu nie można mieć wszystkiego równocześnie, co nie? ). Dlatego wymyśliłem taką akcję Cori, która byłaby zgodna z jej charakterem, a która zarazem pomogłaby Caroline.

Tak naprawdę najczęściej można tak nagiąć działania naszych postaci, aby zawsze były zgodne z ich charakterem, a zarazem pomagały im przeżyć. Na przykład androidka mogłaby wpaść na pomysł, że jak spróbuje uratować wszystkich, to się nie uda, ale altruizm i humanitarność kazałby jej nie umierać bohatersko dla dwóch osób... Ale działać tak, aby przeżyła choć jedna. Nie chciałbym jednak, abyś poczuła, że w najmniejszym stopniu sugeruje Ci co masz zrobić lub jak się zachować, bo Ty najlepiej wiesz, jak odgrywać swoją postać. Po prostu chcę, aby Caro przeżyła!
 
Ombrose jest offline