Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 22:06   #31
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ribaldo Zobacz post
Co do mocy, to cóż... gracie diabłami z piekła rodem, zatem wasze możliwości są naprawdę duże. Jak czegoś nie wiecie, to albo pytajcie, albo próbujcie po prostu działać.
Jak na razie świetnie czujecie zarówno sarmacki, jak i diabelski klimat opowieści i wierzę, że tak samo będzie z określaniem i wykorzystywaniem mocy.
A mógłbyś zdradzić jak wartości przykładają się na dziedziny, podać jakąś skalę? Bo nie było żadnych widełek, więc trudno sobie wyobrazić skalę i potęgę mocy oraz umiejętności naszych diabłów.

Uznam, że zestaw wampirzych mocy, który ci wysłałem w trakcie rekrutacji na PW posiadam, ale żeby też nie nadużywać twej szczodrości, będę czasem na pewności pytał i się upewniał w komentarzach, co mogę a co nie . A żeby nie być gołosłownym to od razu zadam pierwsze pytanie, czy Gabryjel jest w stanie sięgnąć do umysłu Osmółki i zobaczyć jego wspomnienia związane z Aniołem?
 
Arthur Fleck jest offline