Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 22:36   #137
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Nie do końca czuję, żebym odbierał Ci jakiekolwiek prawa, choć tak twierdzisz.
Zwłaszcza, że napisałem, że nie mówię Ci co masz robić, tylko wręcz przeciwnie - że wiesz najlepiej, jak prowadzić swoją postać.

Cytat:
Niech będzie, co ma być, a nie jakieś plot armory.
To jest najważniejsze zdanie. I reszta wiadomości. Szanuję i doceniam to, że działasz tak dlatego, bo chcesz być w zgodzie ze swoją postacią. A nie dlatego, bo liczysz na plot armor i osiągnięcie nierealistych celów.

Edit: choć czy to nie jest trochę potwarz dla androidów, że prowadzisz ich jako zaprogramowaną siłę, która bezmyślnie dąży do celów (uratować wszystkich), a nie jako inny odrębny gatunek, który jest zdolny do inteligencji i rozeznania w sytuacji. Może się mylę i wyprowadź mnie z błędu, chętnie lepiej zrozumiem postać. Mam nadzieję, że nie wypadam w Twoich oczach na niegrzecznego, bo staram się taki nie być. Przepraszam, jeśli brzmię irytująco.
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 29-03-2021 o 22:41.
Ombrose jest offline