Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2021, 23:04   #139
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Yep. Początkowo było coś takiego w jej psychice, kiedy chodziło o albinosa, którego skojarzyłem z Darienem, którego wymyśliłem na poczekaniu. Tak naprawdę stworzyłem go dla Caroline, bo dał jej powód, czemu nie zatrzaskiwać od razu drzwi. Bo tamten albinos skojarzył się jej z albinosem z przeszłości Cori. no i mamy drugą kolejkę, w której główkuje, jak kierować postacią, która nienawidzi androidów... tak, aby jeden android, Caroline, przeżył. Boję się, że w końcu stracę pomysły.

A chcę jako gracz walczyć o Caroline, bo Alex pisze całkiem dobrze, a nie mamy wielu graczy w sesji. Jest jeszcze nami, która jest mniej aktywna ostatnio. Jest również Grek i dobrze, że jest. Ale to nie jest tak, jak w Rowach, że od początku było kilkunastu graczy i każdego można było zastąpić aż do ustanowienia ostatecznego składu. Tu od początku jest mało graczy, dlatego ciężko mnie winić za to, że chcę, aby Caro przeżyła.

edit: napisałeś "sen o wiośnie"
przypomniało mi się A Time For Wolves
 
Ombrose jest offline