Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2007, 23:48   #46
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Moje głosy:

-Kojot (z powodów klimatycznych - jest tylko trochę mniej glupi niż Uktena jako totem wilkołaków z Polski, a dla mojej postaci wszystko jest równie abstrakcyjne więc nierobi jej to różnicy...)
-Borsuk (choć może lepszy byłby Rosomak - totem z powodów praktycznych naprawdę zacny )
-Szczur (to chyba jasne czemu )

A tak na poważnie już...

Pełen obraz sytuacji ma chyba tylko Milly, ale odnoszę wrażenie że nasza wataha składa się w sporej części z muzyków lub też melomanów, chyba że np Bortasz cały ten motyw muzyka też zmieniłeś? Może by jednak coś pod ten motyw zrobić z nazwą watahy i totemem... tylko tak się pytam i proponuje...

Poważnie odpowiadając to naprawde wg mnie totem powinien wybrać Mg na postawie pełnego obrazu tego kto wchodzi w jej skład, w końcu totem watahy dobiera się w świecie gry z jakiegoś powodu a nie dlatego że wszyscy tak sie zdażyło że lubią taką a nie inną kreaturę. Tak więc na nic nie głosuję
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel
Ratkin jest offline