Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2021, 22:23   #23
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Von Czirn słysząc, jak okopcony czart zapraszany jest do wspólnego biesiadowania, z obrzydzeniem i ostentacyjnie odsunął się niemal na sam skraj stołu. Z zainteresowaniem graniczącym z fascynacją za to przyglądał wyciągniętej przez pana Kociebora księdze. Ciekawe w czyje ręce by trafiła gdyby mu się jaki wypadek przytrafił, pomyślał.
- Mi do piekła się nie śpieszy panie Bimbrowski, zresztą skoro pan już decyzyję podjął i chce samemu panienkę Urszulę swatać, ja swego karku nie zamierzam nadstawiać. Zobaczyłem ciotuchnę oczami naszego nowego kompaniona i przeszedł mi apetyt. W kościach czuję, że z tą kobietą będą problemy i żeby się przypadkiem nie odwróciły na naszą niekorzyść role łowców i zwierzyny. Chcecie się prosić w gości, proszę bardzo, ja poczekam, przyczaję w okolicy a jak nadarzy okazja, złapie jakiego łapserdaka, gdy dwór będzie opuszczał i dowiem się co Duniewiczowie wespół z aniołami knują. Nie ma po co się całą czeredą pchać pod szablę. Mości Kotowski zaciekawił mnie pan tą księgą. Odstraszyć, przepędzić i ukryć się przed chytrymi oczyma, to powinniśmy zrobić w pierwszej kolejności. A dopiero potem raptu dokonywać. .
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 31-03-2021 o 22:26.
Arthur Fleck jest offline