Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2021, 08:48   #65
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Anja zacisnęła zęby. Zerknęła tylko w dół z lekkim strachem, żeby się upewnić, że przez dziurę po włóczni nie wyjechały nagle jelita.

Nic takiego nie miało miejsca. Dhampirzyca natychmiast odwróciła się i zaszarżowała na Griselę.

Jednak nikt tego nie widział. Wielka kula ciemności zaczęła się przenosić. Najpierw ogarnęła anielicę. Później rannego Franka. A później słychać było tylko szczęk miecza rozcinającego ciało potwora.


Jeden wspólny link dla wszystkich akcji Anji...
Atakuję stwora (z przewagą za to, że mnie nie widzi a ja jego tak)
24 i 10, <-24 trafia.
Obrażenia od magicznego miecza +1 z dodatkiem za aktywny Hexblade Curse na celu 1d8+4 (charyzma)+1 (umagicznienie)+2(hexblade curse) = 13

Staję tak, żeby Frank miał flankowanie.
Disadventage za ciemność z Adventage za Flankowanie powinna się zdaje się znieść, ale nie mam pewności.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline