Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2021, 15:56   #361
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
- Coś podobnego, to był ten cały herszt? Dobrze mu się nie przyjrzałem. Gdybym wiedział że tak łatwo ubić drania to bym się nim zajął już podczas wieczerzy. Jeśli ta wyspa wzmacnia moce to był jakiś magiczny impotent. Żal wogóle tracić na takich kur...ch synów czas. Ile go szukaliśmy? Z rok będzie albo i dłużej. Zastanawia mnie jak taki dureń mógł to wszystko zaplanować. Może to tylko jakiś podstawiony słup a nie szara eminencja? - zastanawiał się głośno Nicollo a gdy Junior wrócił zwrócił się do druha - Po co robisz te eksperymenta Will? Chodźmy dalej, za Felixem, szkoda tracić czas. Dietmar już się napił i odpoczął, znajdźmy ta pieczarę i tych magów. Staruszku, masz jeszcze tej shuriken co ci go dałem w wiadomym celu? Jak już znajdziemy tych czarodziejów co pod zamkiem siedza trzeba się zastanowić co z nimi zrobić. Od razu ubić czy pertraktować. Ty nam Dietmar w tym pomożesz, ale o tym później. Znajdźmy najpierw krasnoluda chyba że ta jaskinia i te stwory rzeczywiście są tak ważne dla naszych planów.
 
Arthur Fleck jest offline