Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2021, 16:54   #34
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@Lynx dzięki za informację.

Ogólnie myślę, że te kilka najbliższych dni będzie czasem odpoczynku od sesji. Gdyby ktoś jednak miał i czas i chęci, to niech się w żadnym razie nie krępuje i zamieszcza posty.

Teoretycznie mógłbym wrzucić jakieś małe podsumowanie, ale niewiele by to wniosło.
Informacji, jak na początek macie dość i trzeba jakieś wiążące decyzje podjąć.

Propozycji na stole jest kilka, ale ogólnie żeby którąkolwiek z nich wcielić w życie należałoby udać się do dworu.

Możecie dalej omawiać co i jak należy robić, nie mam nic przeciwko temu. Jednak równie dobrze mogę opisać wam drogę do dworu (bo temu, że się do niego udajcie, to chyba nikt się nie sprzeciwia) i to jak docieracie w jego obręb i wtedy mając kolejną porcję informacji, postanowicie jak zamierzacie działać.

Dajcie proszę znać, co o tym myślicie i co mam robić.

Przy okazji czytając propozycję, aby Osmółka dosiadł się do pańskiego stołu chciałem zapytać w komentarzach, czy to aby przystoi szlachcie się z chłopskim bratem bratać. Na szczęście się wstrzymałem i dobrze uczyniłem, bo widzę, że towarzystwo zacne mi się trafiło i wszyscy obyci w sarmackiej kulturze. Wielce jestem kontent takim stanem rzeczy.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline