Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2007, 07:50   #47
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Muzykiem jestem byłem i będę Co do totemu to no cóż.. Kojot jest jedynym Totemem Dobrej Zabawy Znaczy tak został opisany w podręczniku Szczur nie brzmi dumnie? Poczytajcie Koniki Stalowego Szczura ten drani dopiero odstawiał numery i też sie świetnie bawił
Co do propozycji Muzycznej Hmmm Chór Gai, Pieśni Gai Kocia Orkiestra? Hmmm trzeba nad tym pomyśleć ale mi się podoba. Jednak, nad czym ubolewa To, to, że totem Muzycznego niema, czyli należałoby go stworzyć. A co do Sugestie właśnie stworzenia totemu... Hmmm z tym trzeba uważać i powinno pasować do całości grupy więc ma moja propozycja by MG już zamieściła Historie dla Ludu co już jej posłano byśmy mogli trochę się wywiedzieć o innych postaciach a przez to o wiele szybciej i łatwiej zgrać.

Edit:
Tak mi sie znowu nasuwa połaczenie opcji wymyslania totemu jak i Wybiernia go przez MG by odegrać rytuał przyzwania i niech każdy da z siebie co najlepsze i zobaczymy jaki o duch nam odpowie

Nazwa: Pieśni Ksieżyca? Midnight Lady? Hmmm (myślę )
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho

Ostatnio edytowane przez Bortasz : 28-08-2007 o 09:13.
Bortasz jest offline