Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2021, 21:44   #650
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- JA ci dam dam rekwirować samochód starszego stopniem - wycedził Daichi do Enkh- Posterunkowa, jechałem tutaj najszybciej jak się da, żebyście miały wsparcie, a wy mi tu mandatem? Gdzie Aiko?

Miał rację, że do tak nieobliczalnej policjantki trzeba będzie przyjechać jak najszybciej. Ciekawe czy zniszczyły z Aiko coś więcej niż frachtowiec? I kto będzie to wyciągać?
- Dobra ocaliłyście panią Aibo, o Szpet nie mówiąc. Brawo! Dobra robota, ale co macie na swoją obronę, że zatopiłyście cały statek? I czy na statku się skończyło. - wskazał ręką na przedmiot problemu. - Trzeba będzie ciężkiego sprzętu, albo stada Tkaczy Metali, żeby to wyłowić. O awanturze od ekologów po drodze nie mówiąc Co macie na swoje usprawiedliwienie? Posterunkowa Enkh? No i zemdlała... -wywrócił oczami kręcąc głową. Z tym nieobliczalnym babskiem zawsze były jakieś problemy. Chciało mu się zapalić nawet bardziej niż kiedy Kun proponował mu papierosa. Nie było co się pchać Aiko w leczenie.
- Pani doktor jak się czujecie? Dobra, czy wasz samochód nadal działa? Nie mam tyle miejsca w samochodzie. Nawet jak wsadzę Migmara na dach. A w ogóle to nie mogę go ciągle wozić na dachu. W końcu mu uszy przewieje albo gorzej...
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline