Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2021, 22:15   #652
Guren
 
Guren's Avatar
 
Reputacja: 1 Guren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputacjęGuren ma wspaniałą reputację
- To miał być żart na rozliźnienie... Ale tak, w jednym samochodzie wszyscy nie dojedziemy. Mogę dowieźć Szept, Aibo i Enkh, ale nadal zostajesz ty, Marko i Migmar. A wy z Enkhm raczej nie dotarłyście tutaj piechotą, co? -skwitował Daichi. Czemu ta smarkula ma wiecznie do niego wąty?!

- Ja jestem cholernym Tkaczem Ziemi. Może bym dał radę wyciągnąć metal, ale jedyne co mam dla Ekhm to sole trzeźwiące albo sprawdzić jak skuteczny jest kilkukrotny strzał w pysk na omdlenie.
A mi zależy na czasie, żeby dotrzeć jak najszybciej do szpitala. Więc jak? Macie ten samochód czy nie?

Trochę myślenia naprzód, proszę. Zwłaszcza, że ta tonąca łajba świadczy, że macie z tym problem z Ekhm.
 
__________________
You are braver than you believe, stronger than you seem, and smarter than you think. Kubuś Puchatek aka Winnie the Pooh
Guren jest offline